Portal tożsamość.net

Nadchodzący rok 2018 wprowadza nas w czas nowych wyzwań i możliwości. Po długim przygotowaniu prezentujemy wam stronę internetową, nie tylko Bractwa św. Pawła ale również portal tożsamość.net, przeznaczony dla mężczyzn.

Jest to nasz nowy projekt ewangelizacyjny, którego celem jest umożliwienie mężczyznom rozwoju duchowego, jak również społeczno-rodzinnego. Naszym zamiarem jest tworzenie czegoś uniwersalnego, podobnie jak nasze Bractwo. Zapraszamy do odwiedzania i czytania artykułów skierowanych nie tylko do młodych mężczyzn, studentów czy świeżo upieczonych ojców – zapraszamy każdego mężczyznę, bez względu na wiek, pracę, wykształcenie, statut społeczny i (dzięki internetowi) na miejsce zamieszkania. Na stronie znajdziecie informacje dotyczące męskiej duchowości, rozważania Słowa Bożego, refleksje na podstawie postaci biblijnych, treści dotyczące małżeństwa, ojcostwa, seksualności, jak również znajdziecie artykuły z kategorii sportu, czasu wolnego, patriotyzmu i pracy.

Zapraszamy do współtworzenia tego dzieła. Jeśli potrafisz ciekawie pisać, masz ciekawą refleksje, która pomoże wzrastać innym mężczyzną zapraszamy do kontaktu na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© 2019 Bractwo św. Pawła. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja Mega Group