Zakończenie roku formacyjnego i 20-lecie święceń kapłańskich ks. Krzysztofa

W dniach 28-29 czerwca zakończyliśmy rok formacyjny 2018/2019. Był to rok WIARY, drugi w cyklu po temacie MĘSTWO. Już w przyszłym roku zaczynamy nową formację - temat GŁOSZENIE (zapraszamy od końca września 2019).

Na koniec roku formacyjnego przeszliśmy ponownie formację SYN, by odnowić posłuszeństwo Bogu i poznać swoją misję. Msza święta i przysięga nowych braci wstępujących do Bractwa były ukoronowaniem wyjazdu.
Ale było też świętowanie 20-lecia święceń kapłańskich naszego opiekuna Krzysztof Ławrukajtis - szablą chcieliśmy okazać podziękowanie naszemu księdzu-założycielowi.
Księdzu Dawidowi Szabowskiemu dziękujemy za gotowość posługi w Bractwie. Wyróżniającym się braciom dziękowaliśmy za duże zaangażowanie (z bratem roku Piotrem oraz Tomkiem, Karolem, Patrykiem i Arkiem)
O dziku i ognisku nawet nie wspominamy.. Wszystkim braciom życzymy udanych wakacji (Pan Jezus również wysyłał uczniów na odpoczynek Mk 6,31a), nabrania sił przed nowym rokiem formacyjnym. Błogosławieństw w wyjazdach i powrotach.

 

 


© 2020 Bractwo św. Pawła. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja Mega Group