Po pierwszym spotkaniu formacyjnym w roku 2019 / 2020

Jesteśmy już po pierwszym tygodniu formacji w roku GŁOSZENIE. Temat SPOTKANIE Z BOGIEM uruchomił dyskusje w męskim gronie. Jakże często my faceci, mając twarde karki, patrzymy w stronę Boga dopiero po upadku? Czy widzę, że Bóg zawsze wyciąga do mnie dłoń?
Szczególnie mocne były indywidualne świadectwa o spotkaniu Jezusa, o doświadczeniu Jego mocy w życiu, w małżeństwie, w ojcostwie, w pracy. Były świadectwa braci, ale i świadectwo księży, którzy przynoszą nam Jezusa w Eucharystii.

Męska formacja katolicka archidiecezji gdańskiej - Bractwo św Pawła zaprasza na mszę świętą dla mężczyzn z konferencją ks. Ireneusza Stożyńskiego, w czwartek 10 października o godz. 19.00 w dolnym kościele p.w. św Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku Chełmie, przy ul. Cieszyńskiego 1.

Temat konferencji: NIE NIEWOLNIK, A SYN. Przyjrzymy się męskim relacjom z Bogiem, relacji ojca z synem. Po mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa o uzdrowienie relacji ojciec - syn wraz z indywidualnym błogosławieństwem.

Zapraszamy już na kolejne spotkania - w przyszłym tygodniu spotkanie otwarte dla wszystkich mężczyzn, nie tylko dla Bractwa.

Zapraszamy wszystkich mężczyzn: każdy z nas jest synem, a może również ojcem. Niech to spotkanie pomoże nam dostrzec swoje Boże synostwo i uleczyć rodzinne rany.
Po spotkaniu agapa i możliwość poznania Bractwa św. Pawła.

 


© 2020 Bractwo św. Pawła. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja Mega Group