Pierwszy dokument Stolicy Apostolskiej o świecie sportu

W przededniu rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Rosji, Dykasteria ds. Świeckich, Rodziny i Życia opublikowała dokument pt. „Dać z siebie to, co najlepsze”. Nowy tekst Stolicy Apostolskiej podkreśla stanowcze „nie” dla plagi dopingu, nadużyć i korupcji w świecie sportu.


Niewątpliwie zimowy okres bywa dla biegaczy trudny. Po zakończonym sezonie w okolicach października-listopada przychodzi czas na „roztrenowanie”. Relaks i regeneracja to filary 3-4 tygodniowego wypoczynku. Jednak po takim letargu zaczynamy wyznaczać sobie cele na nowy sezon. Dla wielu miłośników truchtania, zwłaszcza tych rozpoczynających, narzuca się pytanie: czy zima to dobry czas na przygotowania?


Stare porzekadło, a jakże zapomniane. Czasy, w których żyjemy, serwują nam coraz to nowsze i szybsze rozwiązania odnoszące się do codziennych obowiązków i pokonywania trudności. Zakupy? Możesz zamówić przez Internet, przywiozą jeszcze tego samego dnia. Brak pieniędzy? Udzielą Ci kredytu, nie ma problemu. Właściwie wszelkie niedociągnięcia da się połatać, tylko trzeba odpowiednią usługę w Internecie wyszukać, zamówić i cieszyć się obiecanymi efektami.


Darowizna dla Bractwa

Zapraszamy do wsparcia naszego Bractwa dowolną kwotą. Każda złotówka będzie przeznaczone na cele ewangelizacyjne i działania naszej formacji. Zapraszamy do ustawienia stałej subskrypji.

Sklepik Bractwa

Zapraszamy do kontatku:

Mirosław Pajdosz
koordynator sklepiku Bractwa

+48 501 031 882

 

tożsamość.net

Portal o mężczyznach i dla mężczyzn. Jego misją jest pomóc mężczyznom w ich rozwoju - by poczuli się odpowiedzialni za swoje rodziny i stali się ich prawdziwymi głowami.

Nadchodzące wydarzenia

There are no up-coming events

Posłuchaj nasz Podcast

Polecamy

Bractwo św. Pawła

Jesteśmy męską formacją działającą na terenie archidiecezji gdańskiej. Naszym głównym zadaniem jest odczytywanie na nowo powołania mężczyzny do przewodzenia i przekazywania wiary w swoich rodzinach i w swoim otoczeniu oraz aktywizacja mężczyzn we wspólnocie Kościoła.

© 2020 Bractwo św. Pawła. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja Mega Group