Pierwszy dokument Stolicy Apostolskiej o świecie sportu

W przededniu rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Rosji, Dykasteria ds. Świeckich, Rodziny i Życia opublikowała dokument pt. „Dać z siebie to, co najlepsze”. Nowy tekst Stolicy Apostolskiej podkreśla stanowcze „nie” dla plagi dopingu, nadużyć i korupcji w świecie sportu.


Niewątpliwie zimowy okres bywa dla biegaczy trudny. Po zakończonym sezonie w okolicach października-listopada przychodzi czas na „roztrenowanie”. Relaks i regeneracja to filary 3-4 tygodniowego wypoczynku. Jednak po takim letargu zaczynamy wyznaczać sobie cele na nowy sezon. Dla wielu miłośników truchtania, zwłaszcza tych rozpoczynających, narzuca się pytanie: czy zima to dobry czas na przygotowania?


Stare porzekadło, a jakże zapomniane. Czasy, w których żyjemy, serwują nam coraz to nowsze i szybsze rozwiązania odnoszące się do codziennych obowiązków i pokonywania trudności. Zakupy? Możesz zamówić przez Internet, przywiozą jeszcze tego samego dnia. Brak pieniędzy? Udzielą Ci kredytu, nie ma problemu. Właściwie wszelkie niedociągnięcia da się połatać, tylko trzeba odpowiednią usługę w Internecie wyszukać, zamówić i cieszyć się obiecanymi efektami.


Darowizna dla Bractwa

Zapraszamy do wsparcia naszego Bractwa dowolną kwotą. Każda złotówka będzie przeznaczone na cele ewangelizacyjne i działania naszej formacji. Zapraszamy do ustawienia stałej subskrypji.

Sklepik Bractwa

Zapraszamy do kontatku:

Mirosław Pajdosz
koordynator sklepiku Bractwa

+48 501 031 882

 

tożsamość.net

Portal o mężczyznach i dla mężczyzn. Jego misją jest pomóc mężczyznom w ich rozwoju - by poczuli się odpowiedzialni za swoje rodziny i stali się ich prawdziwymi głowami.

Posłuchaj nasz Podcast

Polecamy

Bractwo św. Pawła

Jesteśmy męską formacją działającą na terenie archidiecezji gdańskiej. Naszym głównym zadaniem jest odczytywanie na nowo powołania mężczyzny do przewodzenia i przekazywania wiary w swoich rodzinach i w swoim otoczeniu oraz aktywizacja mężczyzn we wspólnocie Kościoła.

© 2019 Bractwo św. Pawła. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja Mega Group