Media

Zasady wydawania akredytacji prasowych na IV Krajową Defiladę Pamięci Żołnierzy Niezłomnych w Gdańsku

4 marca 2018 r. odbędzie się IV Krajowa Defilada Pamięci Żołnierzy Niezłomnych. Dla przedstawicieli mediów przewidziano akredytacje prasowe. Uprawniają one do wejścia do stref dziennikarskich w Bazylice św. Brygidy, a w trakcie samej Defilady możliwość wejścia między rekonstruktorów, przed transporter opancerzony i na plac wygrodzony na Długim Targu. Organizatorzy ułatwią również kontakt i przeprowadzenie wywiadów z ich przedstawicielami.

Aby uzyskać akredytację prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 1 marca 2018 r.
- w mailu prosimy o przedstawienie numeru legitymacji prasowej, imienia i nazwiska, organizacji - mediów, numer kontaktowego.

Akredytacje wydawać będzie Paweł Mojsiuszko - rzecznik prasowy Bractwa św. Pawła - tel. kontaktowy: +48 607 327 450
od godz. 10.00 do 11.00 (tj. przed mszą św.) 4 marca 2018 r. (w niedzielę) przy stanowisku organizatorów przy Bazylice św. Brygidy (będzie ubrany kamizelkę z napisem „organizator”).

Wszelkich informacji z ramienia organizatorów będzie udzielał Prezes Fundacji Gladius Gloriae -  Waldemar Szczuka tel. kontaktowy: +48 602 218 010.

Akredytacje wydawane będą za okazaniem legitymacji prasowej.

 


© 2020 Bractwo św. Pawła. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja Mega Group