Misterium Krzyża

15 kwietnia 2017

Wczoraj odbyło się III Misterium Męki Pańskiej. Dzięki temu nabożeństwu mogliśmy po raz kolejny zatrzymać się nad krzyżem. Nad tym jak razi, wzbudza gniew czy nawet krzyk. Było tak 2000 lat temu i jest dziś, na ulicach naszego miasta. Dziękujemy wszystkim przybyłym za odwagę w świadczeniu – czym jest krzyż, nie tylko w domu, w swoich małych środowiskach ale na ulicach naszego miasta. Niech każdy pozna, że krzyż nie jest znakiem wstydu ale życia wiecznego.

Szczególne podziękowania dla braci, którzy koordynowali to wydarzenie: Waldemar Szczuka i Tomasz Cegliński. Dziękujemy za ich pracę, która nie trwała jeden dzień – przygotowanie takiego wydarzenia to ciężka praca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *