Grupy Małżeńskie

7 września 2017

Zapraszamy wszystkie małżeństwa, które chcą pogłębiać swoją wiarę i wzajemną miłość poprzez spotkanie z Żywym Bogiem. Tylko rozwijając swoją relację z Chrystusem, małżonkowie mogą zbliżać się do siebie, bo jest w nich coraz większa Miłość – względem siebie samych, względem współmałżonka oraz dzieci.

Zapraszamy do uczestnictwa w małżeńskich grupach, obecnie dzielimy się na trzy grupy, liczące kilka małżeństw. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w domu jednej z par. Rozpoczynamy kolacją i rozmową o tym, jak minął nam ostatni miesiąc. Często śmiejąc się, opowiadamy sobie, co wydarzyło się dla nas ważnego, trudnego. Później wspólnie się modlimy za siebie nawzajem i całe swoje rodziny, a następnie rozważamy wybrany fragment Pisma Świętego, dzieląc się i dyskutując o tym, co dało nam spotkanie ze Słowem. Czasem korzystamy też z innych tekstów. Bardzo mile widziane są nasze pociechy 😉

Spotkania otwarte

W ciągu roku odbywać się będą też specjalne spotkania, które poprzedzone będą Mszą Świętą, a po niej odbędzie się wykład, na który zaproszony zostanie gość specjalny. Tematyka spotkań będzie oscylowała wokół zagadnień wiary, małżeństwa, rodzicielstwa, relacji. Informacje o spotkaniach będą pojawiały się na bieżąco.

Jak się zapisać?

Aby stworzyć nową grupę, należy zebrać 4-5 par małżeńskich i zgłosić się do koordynatorów: Agaty i Waldemara. Oni udzielą wszelkich dalszych informacji.

Informacje o najbliższych spotkaniach, będą pojawiały się w aktualnościach na stronie Bractwa. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi koordynatorami grup małżeńskich

Agata +48 602 172 216.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *