Spotkanie z Jolantą Cherbańską

16 stycznia 2018

Spotkanie odbyło się w oddziale 02 w parafii NMP w Gdańsku Przymorzu.

Rozpoczęliśmy Mszą św. o 18.30, następnie spotkanie z autorką książki, konferencja na temat Mateusza Talbocie oraz świadectwo nawróconego alkoholika. Będzie też możliwość zakupienia książki o Mateuszu Talbocie.

Naszym gościem była: Jolanta Cherbańska autorka książki „Matt Talbot. Wyjście z mroku.”

Jest to prawdopodobnie najrzetelniej jak do tej pory opisana historia życia sługi bożego Mateusza Talbota. Opisana w sposób barwny i przejmujący. Historia człowieka, który tak skutecznie walczył ze swoim alkoholizmem, że niedługo zostanie świętym.

Być może byłeś lub jesteś w ciemnościach, z których nie widać drogi wyjścia. Historia życia sługi bożego Mateusza Talbota, udowodni ci, że nie ma mroku bez światła, i że nawet totalny alkoholik, może zostać świętym. „Matt Talbot. Wyjście z mroku” – to książka dla każdego, bo każdy z nas powołany jest do świętości. Jeśli on, alkoholik pijący od dwunastego roku życia, jest dzisiaj kandydatem na świętego, wzorem i orędownikiem dla wszystkich, którzy zmagają się z nałogiem, to Ty również możesz, a nawet musisz zostać świętym! Jeśli natomiast uważasz, że nie masz problemu, to na pewno masz obok siebie kogoś, komu ta książka pomoże.

Artykuł o Mateuszu Talbocie LINK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *