Cegiełki na film Prolife

7 stycznia 2021

W ostatnim czasie dużo w przestrzeni społecznej mówimy o życiu, o jego obronie i różnicy zdań. Kilku Braci podjęło się wykorzystać swoje talenty i przygotować filmy dokumentalne w tematyce Prolife.

Tę historię są warte do opowiedzenia. Aby materiał był ciekawy podzieliliśmy je na kilka odcinków. Chcemy opowiedzieć wam historię ludzi, którzy nigdy się nie spotkali ale przeżywają życie w pełni. Chciałbym być tak dojrzały i przyjmować wole Bożą jak Oni.

W telegraficznym skrócie opis kilku koncepcji filmów, mam nadzieje, że uda się zrealizować wszystkie.

  • Opowiemy wam o rodzinie, która straciła dziecko, które nie poddała się aborcji eugenicznej. Historię ludzi wierzących, którzy stracili syna.
  • Opowiemy wam historię dziewczynki, która urodziła się w 28 tygodniu życia – lekarze nie dawali jej żadnych szans. Historia jej cudu została wpisana do procesu beatyfikacji Jana Pawła II. Dziś chcę zostać modelką.
  • Historia rodziców, którzy stracili dzieci i ich wspólnocie.
  • Dokument o starciu społeczeństwa życia i śmierci.
  • Opowiemy wam jak rozmawiać o postawie „prolife” jak dyskutować ze zwolennikami aborcji.
  • Opowiemy wam o hospicjach dla dzieci.

Nagrywanie to nasza pasja, zajmujemy się realizacją filmów już długo. Myślę, że możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy profesjonalistami. Zresztą sami zobaczcie nasz kanał YT.

Przykładowy film z kanału Bractwa św. Pawła. Relacja z ogólnopolskiej pielgrzymki mężczyzn na Jasną Górę.

Oprócz treści ważna jest jakość aby nie robić tak zwanej „katolipy”. Tak więc prosimy was o pomoc w zakupie sprzętu.

W ramach zbiórki na zrzutka.pl udało się nam kupić dwa komponenty kluczowe do realizacji zadania – gimbala i oświetlenie. Dziękujemy za wsparcie każdego darczyńcy.

Gimbal zakupiony dzięki waszej ofiarności na realizację filmów prolife.

Zestaw oświetlenia, który zakupiliśmy dzięki ofiarodawcą z zrzutka.pl, na realizację filmów prolife.

Potrzebujemy jeszcze jednego obiektywu i drugiego bezlusterkowca.

Aby dobrze zrealizować filmy sprzęt musi być tożsamy z naszymi bezlusterkowcami. Obraz, jasność i plastyka z dwóch ujęć muszą dobrze współgrać aby postprodukcja przyniosła jak najlepszy owoc. Koszt profesjonalnego sprzętu nie jest mały. Jednak projekt jest warty każdego wsparcia.

Cegiełka – koszulka

Zapraszamy do zakupu cegiełki, która pomoże sfinansować zakup sprzętu. Z racji tego, że jest to temat prolife pragniemy, aby cegiełki nawiązywały do treści filmu. Cena wywoławcza każdego modelu to 50 zł. Jednak nie czujcie, że to limit :). Można takie koszulki również rozdać lub sprezentować znajomym i rodzinie. Koszulki zostaną wyprodukowane do 2 lutego 2021 roku. Dlatego zapraszamy do zamówień przez maila kontakt@bswp.pl, w komentarzach poniżej, przez facebooka.

Modele koszulek:

K1 – „wspieram życie”
K2 – „pro life”
K3 – „Bądźcie Mocni w Panu”
K4 – „wszystko mi wolno * ale nie wszystko przynosi mi korzyść”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *