Formacja na styczeń i zaproszenie na odpust Bractwa św. Pawła

9 stycznia 2021

Nowy rok 2021 się rozpoczyna, a w raz z każdym styczniem specjalny czas dla naszej formacji. W nowym roku życzymy wam otwartości na Bożą wolę, która nie zawsze jest zgodna z naszą.

Na początek 3 konferencje ks. Krzysztofa Ławrukajtisa na trzy tygodnie stycznia (poniżej X-XII tydzień formacji). A na koniec stycznia zapraszamy was na odpust Bractwa św. Pawła – przenosimy go z poniedziałku na niedziele, aby łatwiej nam było się spotkać całymi rodzinami.

Odpust Bractwa w parafii św. Urszuli w 2018 roku.

Odpust 2021

Konkrety – 24 stycznia 2021 r., o godzinie 13:30 w parafii Bożego Ciała w Gdańsku, w górnym kościele spotykamy się na uroczystej mszy odpustowej. Tym razem z powodu koronawirusa nie będzie agapy. Celebrować eucharystię będą kapłani z naszych oddziałów, homilię wygłosi jeden z kapłanów posługujących na pierwszej linii frontu męskiej formacji. Nasze wspólne świętowanie ubogaci nas męski zespół TARS.

Koniecznie przyjdzcię, abyś pomimo ograniczeń mogli wspólnie świętować tak ważny dzień dla naszej formacji.

Krucjata Trzeźwości Bractwa

Jak tradycja każe dla śmiałków z naszego Bractwa będzie możliwość przyjęcia krucjaty, rocznej abstynencji alkoholowej w konkretnej intencji. Tych z was, którzy mają takie pragnienie zapraszam do kontaktu z Mirkiem Pajdoszem.

Formacja na styczeń

Formacja na X tydzień formacji.
Formacja na XI tydzień formacji.
Formacja na XII tydzień formacji.

A tak wyglądały odpusty św. Pawła w naszej wspólnocie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *