Męskie Rekolekcje z ks. Jackiem Stryczkiem!

18 lutego 2021

Drodzy Panowie miło nam ogłosić, że w tym roku mamy mały jubileusz. Piąta edycja Diecezjalnych Rekolekcji dla Mężczyzn wypada w 2021 roku. Z tego powodu zaprosiliśmy kogoś szczególnego – ks. Jacka „Wiosnę” Stryczka.

Kapłana na codzień posługującego na terenie Archidiecezji Krakowskiej, założyciela Szlachetnej Paczki, Ekstremalnej Drogi Krzyżowej i wspólnoty mężczyzn Męska Strona Rzeczywistości. Jest to kapłan wyjątkowy, który szczególnie w czasie pandemii może nas pobudzić, zmotywować do działania.

Zapowiedź V Diecezjalnych Rekolekcji dla Mężczyzn

Nasze ćwiczenia duchowe zaplanowaliśmy na 22-24 marca. Spotykać się będziemy w parafii NSJ w Gdańsku Wrzeszczu. Hasłem rekolekcji jest zdanie: „Mężczyzna na trudne czasy”. W ramach konferencji ks. Jacek skupi się każdego dnia na innym temacie. Poniżej rozpiska tematów oraz linki do transmisji online.

Przy piątej odsłonie naszych diecezjalnych rekolekcji wspiera nas Totalizator Sportowy oraz Fundacja Gladius Gloriae. Z okazji Narodowego Dnia Życia wypadającego 24 marca Fundacja prowadzona przez Waldemara Szczukę organizuje koncert pieśni wielkopostnych, które pozwolą nam podjąć refleksje nad życiem i przemijaniem. Koncert odbędzie się w środę o godzinie 18:00, również będziemy go transmitować na naszych kanałach, aby każdy mógł wziąć w nim udział.

Partnerami medialnymi wydarzenia jest Radio Gdańsk oraz Gość Niedzielny.

O czym będzie mówił ks. Jacek pierwszego dnia?

22.03.2021 (poniedziałek) Mężczyzna w stanie rozwoju. Zaczynamy o 19:00 Msza św z homilią, po mszy konferencja.

Link do transmisji 22.03.2021:

O czym będzie mówił ks. Jacek drugiego dnia?

23.03.2021 (wtorek) Kościół jako miejsce rozwoju, Zaczynamy o 19:00 Msza św z homilią, po mszy konferencja.

Link do transmisji 23.03.2021:

O czym będzie mówił ks. Jacek trzeciego dnia?

24.03.2021(środa) Związek jako miejsce rozwoju, tego dnia zapraszamy do uczestnictwa nasze małżonki/dziewczyny/partnerki. Zaczynamy o 18:00 koncertem pieśni wielkopostnych naszego zespołu TARS i przyjaciół. W ten sposób uczcimy Narodowy Dzień Życia. Następnie o 19:00 Msza św z konferencją na zakończenie rekolekcji.

Link do transmisji 24.03.2021:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *