Bill z Teksasu

21 stycznia 2017

Warsztat Lidera, spotkanie z Billem Moyerem to wydarzenie, które dziś miało miejsce w naszym Bractwie. Stanęliśmy przed wspaniałą okazją poznania powołania mężczyzny, do bycia liderem wspólnoty. Dwa wykłady/warsztaty z Billem Moyerem pozwoliły zagłębić się w ten temat i otworzyć męskie serce na to co w nim drzemie.


Wykład I: Wychodząc z łodzi: Powołanie mężczyzny do chodzenia po wodzie.


Wykład II: Kapitan parafii – warsztat lidera – budowanie zespołu.
O godzinie 16 była sprawowana eucharystia w intencji mężczyzn.

Bill Moyer jest założycielem SOS Leadership Institute, organizacji kształtującej liderów zmiany. Wcześniej posługiwał jako dyrektor operacyjny National Fellowship of Catholic Men. Bill nauczał liderów 36 krajach świata 49 stanach USA na temat efektywnego przywództwa. Przez 14 lat pracował z młodzieżą w parafii św. Hieronima w Waco oraz doradca rodzinny w Diecezjalnym Biurze Życia Rodzinnego.
Doceniony przez diecezję Austin nagrodą „Przyjaciel młodych” oraz wspólnie z żoną Różą nagrodą “Lumen Gentium”. Prowadził ponad 150 rekolekcji i warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych wspólnie ze swym synem Billym. Wspólnie z synem napisali też książkę „Ziarno sukcesu: Podróż od sukcesu do znaczenia” i „Rekolekcje dla sukcesu: Żyj życiem świadomym celu”.
Ojciec 4 dorosłych dzieci i 7 wnuków. Wspólnie z żoną mieszkają w Waco w Texasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *